Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
Części Samochodowe Używane
tel.: (0) 734600700
tel. kom.: 533150150
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Regulamin sklepu Części Samochodowe Używane

Regulamin:

Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na uzyskanie informacji handlowej i w takim wypadku informację handlową uważa się za zamówioną w rozumieniu art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Operatorem serwisu jest:

SUNITO Sp. z o.o.
ul. Wypoczynkowa 10
64-300 Nowy Tomyśl
NIP: 7881975520
REGON:301375537
KRS: 0000350395

Serwis, informacje handlowe dotyczące oferty usługodawcy oraz usługi świadczone drogą elektroniczną są skierowane wyłącznie do Kontrahentów będących przedsiębiorcami.
Serwis oraz Usługi nie są skierowane do osób fizycznych będących konsumentami.

List elektroniczny przesyłany przez Operatora w odpowiedzi na e-mail Użytkownika zawierający zapytanie o szczegóły oferty handlowej Operatora może zawierać informację handlową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204z późn. zm.).
Poprzez wysłanie e-maila z zapytaniem o usługi świadczone przez Operatora na adres e-mail Operatora udostępniony w Serwisie, Użytkownik wyraża zgodę na uzyskanie informacji handlowej i w takim wypadku informację handlową uważa się za zamówioną w rozumieniu art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Usługodawca zastrzega sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi na zapytanie o wycenę bez konieczności podania przyczyn.

Usługa prezentacji materiałów i oferty handlowej Operatora serwisu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Niniejszym wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sprzedawcę na mój, podany w sklepie, adres e-mail wiadomości marketingowych dotyczących sklepu. Dane przetwarzane będą zgodnie z Polityką prywatności sklepu, w szczególności osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem


1. Administratorem danych osobowych jest SUNITO Sp. z o.o. 64-300 Nowy Tomyśl Wypoczynkowa 10;
2. Inspektorem ochrony danych jest Andrzej Potocki e-mail biuro @ aea.pl;
3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowego wykonania zamówienia w sklepie internetowym;
4. Odbiorcą danych osobowych będą firmy kurierskie podczas realizacji zamówienia;
5. Dane osobowe nie będą nigdzie przekazywane. Mogą Państwo uzyskać kopię danych osobowych;
6. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody;
7. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości realizacji zamówienia;
10. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sposobu, w jaki zbieramy, przechowujemy i wykorzystujemy dane osobowe prosimy o kontakt:

Telefon: 734600700

Lub napisz do nas na adres:

SUNITO Sp. z o.o. 64-300 Nowy Tomyśl Wypoczynkowa 10Andrzej Potocki - Nasz Inspektor Ochrony Danych

Z naszym Inspektorem Ochrony Danych osobowych można skontaktować się za pomocy poczty elektronicznej:

biuro @ aea.pl
Dane osobowe wykorzystujemy do

Udostępniania Ci naszych Usług,


Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Potrzebujemy przetwarzać Twoje dane osobowe, abyśmy mogli zarządzać Twoim kontem klienta, abyśmy mogli dostarczać Ci zamówienia oraz aby pomagać Ci we wszelkich zamówieniach i ewentualnych zwrotach


Dlaczego potrzebujemy Twoich dancych kontaktowych do kontaktowania się z Tobą?

Kontaktowanie się z Tobą, na przykład telefonicznie, pocztą elektroniczną, listownie lub odpowiadając na Twoje posty w mediach społecznościowych, które zostały do nas skierowane, w kwestiach dotyczących naszych Usług jest niezbędne do kontynuowania naszej współpracy.


W celu zapewnienia integralności i poufności danych Administrator wdrożył procedury umożliwiające dostęp do danych osobowych jedynie osobom upoważnionym i wyłącznie w zakresie, w jakim jest to niezbędne ze względu na wykonywane przez nie zadania. Administrator stosuje rozwiązania organizacyjne i techniczne w celu zapewnienia, że wszystkie operacje na danych osobowych są rejestrowane i dokonywane tylko przez osoby uprawnione.

Administrator podejmuje ponadto wszelkie niezbędne działania, by także jego podwykonawcy i inne podmioty współpracujące dawały gwarancję stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa w każdym przypadku, gdy przetwarzają dane osobowe na zlecenie Administratora.

Administrator prowadzi na bieżąco analizę ryzyka i monitoruje adekwatność stosowanych zabezpieczeń danych do identyfikowanych zagrożeń. W razie konieczności Administrator wdraża dodatkowe środki służące zwiększeniu bezpieczeństwa danych.

Telefon: 734 600 700